Велосипедне світло, як обов’язкове спорядження в класі «ХАРД»

Пригодницькі перегони Bucovina Adventure Race містять в собі три класи — ТРЕК, ВЕЛО та ХАРД. Перші два класи з контрольним часом 12 годин лише трохи чіпляють темну пору доби. А от клас ХАРД — 24 годинний клас в якому доведеться відчути на собі всю красу ночі в букових лісах.

Обов’язковим спорядженням для калсу ХАРД є велосипедне світло. При їзді на велосипеді в темний час доби не обійтися без хорошої підсвітки. Ліхтарі Nitecore разом зі зручним велокріпленням складуть гарну альтернативу велофарам. Перевагою такого комплекту є універсальність у використанні: адже ліхтар з легкістю можна зняти з велосипеда і використовувати як ручний ліхтар. Завдяки такій універсальності , вам не потрібно брати з собою кілька громіздких джерел світла, досить одного компактного ліхтаря який відмінно впорається і з завданням велофари, і дасть вам всі переваги ручного ліхтаря на всі випадки життя. При цьому ви економите місце і сили для дійсно необхідних речей. Яскрава світлодіодна велофара — це запорука вашої безпеки на дорозі.

Тож, якщо ви ще не укомплектували свого двоколісного потужним світлом, то радимо вам придивитися до велосипедних ліхтарів від Nitecore. Надійне, потужне та якісне світло, перевірене багатьма перегонами та забігами в досить екстремальних умовах.

Розробка сайту:WebLamas