Спорядження

Пригодницькі перегони Bucovina Adventure Race — командні змагання, в основі яких лежить спортивне орієнтування — учасники за заданий час повинні зібрати / відзначитися на контрольних пунктах (КП), долаючи при цьому різні етапи: вело, спелео, скелелазний, водний і т.д.
У зв’язку зі зростаючою популярністю мультиперегонів, у новачків і не тільки, виникають закономірні питання: що брати, а що залишити вдома; що вдягнути на мультиперегони; як правильно харчуватися і витрачати воду і т.д.?

І якщо про харчування ми вже поговорили, то про спорядження ми постараємося відповісти в цій статті.

Пригодницькі перегони можна порівняти зі зверхмарафоном — в режимі нон-стоп тобі доведеться робити безліч речей: бігти по лісових стежках і горах, і полях, дертися по скелях і спускатися в печери, плисти на байдарках та їхати на велосипеді. При цьому намагаючись, немов грибники, розшукати сховані серед каменів, кущів і дерев контрольні пункти. Твоїм головним противником буде контрольний час — від 24 годин до 3-8 діб. Тут, як і в будь-якому іншому виді спорту, правильно підібрана екіпіровка буде одним з тих факторів, які можуть відокремлювати призове місце від останнього.

Обов’язковим спорядженням в класах «ВЕЛО» і «ХАРД» на Bucovina Adventure Race 2021, є велосипедний шолом, габаритні вогні та велосвітло. І якщо до підбору габаритних вогнів можна поставитися трохи легковажно, то над вибором шолому варто задуматись. У вітчизняного бренду ONRIDE ви знайдете величезну кількість якісних шоломів будь-якого фасону, кольору і на будь-яку форму голови. І це дуже важливо, коли під час перегонів шолом на голові 24 години й в будь-яку погоду. Шолом — це ваша безпека, економити на цьому не варто.

Шолом — це не тільки ваша безпека, а й стильний аксесуар

Також у представників ONRIDE, яких ви знайдете практично в усіх містах України, можна прикупити собі габаритні вогні всіх можливих варіацій, велосвітло та інші велосипедні аксесуари.

А для тих хто бажає стильно виглядати на старті, у ONRIDE ви без проблем знайдете велоформу чудової якості та інший велоодяг.

Розробка сайту:WebLamas