Квест «Невідомі Чернівці» 10 листопада

Квест проводиться центральною частиною м.Чернівці. Завдання для команд: за визначений час відвідати найбільшу кількість контрольних пунктів і дати найбільшу кількість правильних відповідей.

Умови та презентаційна інформація квесту 2017 року.

Для участі в квесті запрошуються команди в складі 2-4 осіб. Команди поділяються (за найстаршим учасником) на чотири вікові групи:

При розв’язанні завдань дозволяється використання будь-якого джерела інформації (мобільний інтернет, опитування перехожих, дзвінки друзям тощо). Керівниками гуртків дозволяється надавати допомогу командам на загальних підставах. Безпосередній супровід допускається виключно для команд молодшої групи. Дистанції долаються пішки, повним складом команди. Дозволяється використання громадського транспорту. Під час проходження дистанції учасникам особливу увагу звернути на дотримання Правил дорожнього руху.

Заявки
До участі в квесті команди допускаються виключно за попередніми заявками, що приймаються організаторами на електронну пошту центру туризму chern.center@gmail.com . В повідомленні вкажіть назву команди, капітана і обрану вікову групу.

Місцезнаходження КП можуть задаватись декількома способами:

Перелік типів завдань не є вичерпним.

В нагоді можуть стати старі карти Чернівців.
Ознайомтесь із ними: карта 1787 року, карта 1860 року, карта 1944 року.

Поряд із завданням буде вказано його максимальну ціну в балах. Оцінювання відповідей складається з двох частин: знаходження точки КП — підтвердженням є фотографія на КП (1-2 бала) та відповідь на завдання (1-2 бала).

Фотографія фіксує перебування команди безпосередньо на місці КП. Вимоги до фотографії: в кадрі має бути вся команда (без фотографа) на фоні об’єкта КП. Без фотографії відповіді по КП не розглядаються.

Текстова частина включає відповідь, що команда вписує поряд із текстом завдання відповідного КП.

Контрольний час для всіх команд складає 3 години. Прибуття команди раніше контрольного часу не впливає на її результат. За запізнення з команд знімаються штрафні бали: по одному за кожну неповну прострочену хвилину.

Поради для учасників.
Команди повинні мати ручку та фотоапарат, з якого після фінішу через картки SD, Memory Stick, або шнур mini/micro USB можна переписати фотографії на суддівський комп’ютер. Для старших груп дуже рекомендуємо мати смартфон з мобільним інтернетом, читалкою QR-кодів та переглядачем файлів .epub. Для зручності аркуш із завданнями краще вкласти в планшет із затискачем. Можуть знадобитись рулетка (лінійка), компас, дрібні гроші, снікерси або сіра речовина.

Команда, що прагне показати високий конкурентний результат, після отримання карти із завданнями нікуди не біжить. Вони сідають в куточок, розв’язують і наносять всі приховані завдання на карту. Потім визначають оптимальний маршрут і тільки після цього виходять на дистанцію.

Розробка сайту:WebLamas