Спорядження для пригодницьких перегонів

Чим є для спортсмена Мультигонка?

В першу чергу, це пригода і перевірка себе на «міцність», це багатогодинне командне змагання по пересіченій місцевості, в якій спортсмени постійно змінюють способи пересування: велосипеди, біг, човни, плоти, скелелазне спорядження. При цьому вони повинні вміти орієнтуватися на місцевості з картою і компасом. Необхідне спорядження, в тому числі і провізію, доводиться нести на собі. Далеко не завжди погода балує мультигонщика. Найчастіше йому доводиться бігати під дощем, снігом, при низьких температурах, в умовах поганої видимості і в темряві. Зрозуміло, що в таких «жорстких» умовах просто не обійтися без надійного і вірного супутника — ліхтаря.

Питання про те, чи повинен бути ліхтар ручним або налобним, ми тут не обговорюємо — зрозуміло, що без налобника не обійтися.
Яким же він повинен бути?

Ліхтарі які можна зустріти в outdoor-магазинах — сильно відрізняються за своїми характеристиками і можливостям. Можна виділити 3 ключові характеристики ліхтаря, які важливі для спортсменів циклічних видів спорту:

Параметри задані але, на жаль ідеального ліхтаря поки не існує. Значить треба підбирати ліхтарі, спеціалізовані під конкретні завдання. Допомогти з вибором вам допоможуть менеджери офіційного представництва Fenix в Україні.

Розробка сайту:WebLamas