10 порад із виживання на ваших перших пригодницьких перегонах

Якщо ви — любитель пішохідного або гірського туризму, або ж просто полюбляєте активний відпочинок на природі, ми дуже радимо додати пригодницькі перегони у ваші плани на 2019 рік і наступні роки.

Чудовою можливістью випробувати себе є участь 11-12 травня 2019 року в Пригодницькі перегони «Bucovina Adventure Race» Ви ще маєте достатньо часу щоб зареєструватись і, з нашими підказками, що допоможуть вам отримати від Bucovina Adventure Race ще більше насолоди і навіть вибороти перше місце!

Більше інформації http://bar.cv.ua/

Пригодницькі перегони. Що це?

 

 

 

 

 

Пригодницькі перегони — це командні змагання що включають в себе перегони по немаркованому (не знакованому) маршруту тривалістью від декількох годин, до декількох днів. Змагання проходять у форматі квесту з елементами орієнтування на місцевості та різними технічними завданнями у вигляді подолання перешкод за допомогою технік гірського туризму, стрільби по мішеням та інше.

 

 

 

1. Майте в команді принаймні одного досвідченого орієнтувальника

 

 

Кожна команда мусить мати хоча б одного учасника, що вміє користуватись картою та компасом. Оскільки кожній команді перед стартом буде надано карту змагань із нанесеними на ній контрольники точками, які необхідно буде знайти на місцевості за виділений час (для різних класів перегонів, час різний). На кожній точці ви знайдете знак КП на фоні якого потрібно буде сфотографуватись, а на контрольних точках із технічними етапами потрібно буде виконати завдання поставленні суддями.

 

 

 

 

 

2. Світло (ліхтарі, фари)

 

 

 

В єкспедиційному класі змагань, контрольний час для якого становить 24 години більшсть команд планують залишатись на дистанції протягом ночі. Наявність хороших ліхтарів, налобних ліхтарів та велосипедних фар дадуть вам певні переваги під час переміщення по маршруту продовж темної частини доби, що безумовно збільшить ваші шанси на перемогу в пригодницьких перегонах.

 

 

 

 

 

 

3. Багатошаровість одягу

 

 

 

Рухаючись від однієї точки до іншої, ви можете досить сильно спітніти, але коли ви сповільнюєтесь, то швидко замерзаєте. Погода та температа протягом перегонів також може досить сильно коливатись, а подекуди й кардинально змінюватись. Тому радимо вам запастися кількома шарами одягу, що дасть вам більше можливості пристосовуватись до погодніх умов, та темпу руху. Ну і ви завжди зможете залишити зайве на стартовій галявині перед стартом перегонів))
А підібрати необхідний якісний одяг вам доможуть єксперти з туристичного спорядження в магазинах https://www.gorgany.com/

 

 

 

4. Гідроізоляці — ваш друг

Вам знадобиться водонепрникний одяг і взуття. Немає нічого гіршого, ніж промокнути в перші години перегонів, а потім продовж решти часу мерзнути від вологого одягу. Гамаші або бахіли можуть захистити від води, якщо у вас невисокі черевики. Також вони можуть захистити ваші ноги при проходженні зарослів кущів і крутих схилів, від попадання в середину взуття піску, листя, мілких гілок.

5. Їжа = паливо

 

 

 

 

 

 

Харчування — особиста справа кожного учасника, під час всього перебування на дистанції учаники самостійно забезпечують себе їжею. Хтось бенкетує протеїновими батончиками, хтось просто бере із собою велику кількість меду чи сухофруктів, а хтось віддає перевагу сублімованим стравам, таким як https://iidlo.com/ . Не має значення, що саме оберете ви, просто впевніться що взяли із собою достатню кількість калорій. Ми б запропонували легкі для споживання та калорійні перекуси, щоб жувати під час привалів, зупинках на технічних етапах.

 

 

 

 

 

 

 

6. Водний баланс

 

 

 

 

 

Одна з найбільших помилок — пити замало. На маршруті перегонів буде позначено точки де ви зможете наповнити ваші фляги та питні системи з колодязів або джерел. На старті кожен учасник отримає певний запас натуральних органічних соків від партнера змагань http://liluck.com.ua/ua/ua-home/ лідера в заготівлі і реалізації органічного березового соку в Україні, дипломанта і переможця багатьох престижних конкурсів та виставок, власника багатьох нагород за якість своєї продукції. Якщо ви викорстивуєте гідратор (питну систему) не забувайте звільняти трубку (шланг) від рідини, дмухаючи в неї після пиття. Якщо цього не робити, то вода в трубці може замерзнути.

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Тренуйтесь перед маршрутом

Ви маєте бути в хорошій фізичній формі перед Пригодницькими перегонами «Bucovina Adventure Race». Під час змагань ви подолаєте багато кілометрів, рухатиметесь в гору і вниз крутими схилами. Це досить важко фізично, але й приносить незрівнянне задоволення після фінішу. Участь у пригодницьких перегонах дарує величезну кількість вражень та спогадів і заряджає на весь рік)
Також перед змаганнями організатори «Bucovina Adventure Race» проводять тренування і майстер-класи з орієнтування на місцевості та проходження технічних етапів для всіх бажаючих!

8. Плануйте

 

 

 

 

Пригодницькі перегони  «Bucovina Adventure Race» — це командні змагання. Формуйте команду з людей з однаковими цілями і можливостями. Якщо ваша команда вирішить, що вони просто хочуть цікаво провести час і закінчити перегони пройшовши тільки перший етап — це чудово. Якщо ж ваша команда вирішить, що хочуть подолати всю дистанцію, це фантастично! Просто переконайтесь що всі учасники команди розуміють, на що вони підписуються і що ви всі перебуваєте «на одній хвилі!»

 

 

 

 

9. Ноги

Візьміть із собою достатню кількість змінних шкарпеток і не лінуйтесь час від часу знімати взуття, щоб провітрити його і ноги. Такі дії, а також заміна вологих шкарпеток збереже ваші ноги сухими і врятує від мозолів. Забудьте на час перегонів про бавовняні чи шерстяні шкарпетки, оберіть замість них трекінгові термошкарпетки що забезпечують відведення вологи від шкіри, швидко сохнуть і забезпечують оптимальну терморегуляцію. З питанням вибору також можна звернутись до єкспертів з туристичного спорядження в магазинах https://www.gorgany.com/

10. Розважтесь як слід!

Найголовніше правило «Bucovina Adventure Race» — отримати задоволення!
ТАК це змагання.
ТАК це підштовхуватиме вас до активного руху на дистанції.
Але не забувайте, що при правильному відношенні кожен учасник виходить на фініш ПЕРЕМОЖЦЕМ!

 

Розробка сайту:WebLamas